Bold Moves v1.4.8 دانلود بازی حرکات پر رنگ

جدیدترین نسخه بازی Bold Moves برای اندروید
بازی Bold Moves یک بازی بسیار جذاب در دسته بندی کلمات برای اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی OWN LLC‏ ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست هر حرکت شما در ان می توانید یک حرکت با ارزش به حساب بیاید. بدین صورت که شما باید در هر مرحله از بازی یک پازل فکری را حل کنید. در هر مرحله باید یک جمله ی بسیار زیبا را حدس بزنید و ان را کامل کنید. اما برای یافتن چند حرف از ان جملات می توانید به انجام پازل های سه تایی مشغول شده و رنگ های مشابه را با هم مچ کنید. بدین صورت می توانید تعدادی از حروف را بدست اورده و در نهایت جمله های کامل را حدس بزنید.

ویژگی های بازی Bold Moves

یک بازی جذاب در دسته بندی کلمات
گیم پلی اسان
گرافیک بسیار خوب
طراحی مناسب
وجود بیش از 350 مرحله ی جذاب
چالش های هیجان انگیز
مچ کردن سه تایی شکل ها
تکمیل کردن جملات
استفاده از جملات الهام بخش و بسیار زیبا
امکات اشتراک گذاری جملات
جلوه های تصویری بسیار خوب
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Bold Moves یک بازی بسیار جذاب اندرویدی در دسته بندی کلمات می باشد که با نصب و اجرای ان می توانید به حدس زدن جملات مشغول شوید. شما در هر مرحله با یک جمله ی جدید رو به رو خواهید شد که باید به خوبی ان را تکمیل کنید. برای این کار در ابتدا باید به سراغ پازل سه تایی رفته و تا بتوانید با مچ کردن رنگ های مشابه برخی حروف ان را پیدا کنید. سپس هر لحظه می توانید دکمه ی حدس زدن را انتخاب کرده و جمله را تکمیل کنید. از جملات بسیار زیبایی در بازی استفاده شده است و شما می توانید جملات کشف شده را به راحتی به اشتراک بگذارید.
این نوشته Bold Moves v1.4.8 دانلود بازی حرکات پر رنگ برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *