FlipBeats – Best Music Player v1.1.21 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی فلیپ بیتز

جدیدترین نسخه برنامه FlipBeats – Best Music Player
برنامه FlipBeats – Best Music Player یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید به پخش موسیقی در گوشی خود بپردازید. برنامه های پیش فرض پخش موسیقی اندروید طراحی ساده ای دارند و نمی توانند نظر کاربران را جلب نمایند. به همین دلیل کاربران اقدام به نصب برنامه های دیگر می کنند تا بتوانید از پخش موسیقی در گوشی خود لذت ببرند. این برنامه یک ابزار بسیار جذاب و کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی به پخش موسیقی بپردازید. برنامه دارای ظاهر بسیار زیبا و ساده ای می باشد و برای صرفه جویی در مصرف باتری دارای تیم سیاه و تاریک نیز می باشد تا بتوانید بی وقفه با ان موسیقی گوش دهید.

ویژگی های برنامه FlipBeats – Best Music Player

یک ابزار کاربردی
رابط کاربری ساده و اسان
دانلود و نمایش متن موسیقی ها
امکان جستجوی انلاین برای ارشیو بزرگی از اهنگ ها
دارای تم سیاه
دارای تایمر خواب
دارای اکولایزر
اشتراک گذاری اهنگ ها در شبکه های اجتماعی
تقویت باس اهنگ ها
ویرایش تگ های اهنگ ها
دارای تم های زیبا
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه FlipBeats – Best Music Player یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به پخش موسیقی در گوشی خود کنید. این برنامه از فرمت های مختلف پشتیبانی می کند و با استفاده از ان می توانید به راحتی به صورت انلاین به جستجوی اهنگ ها پرداخته و به ان ها گوش کنید. همچنین متن اهنگ ها نیز به صورت خودکار برای شما دانلود شده و به نمایش در می ایند. برنامه دارای تم های مختلف از جمله تم تاریک می باشد تا بتوانید به راحتی از ان استفاده کرده و از امکانات مختلفی مانند اکولایزر نیز استاده کنید.
این نوشته FlipBeats – Best Music Player v1.1.21 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی فلیپ بیتز برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *