GoneMAD Music Player v2.2.17 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی گان مد

جدیدترین نسخه برنامه GoneMAD Music Player
برنامه GoneMAD Music Player یک ابزار پخش کننده ی موسیقی است که به شما امکان پخش اهنگ های مختلف را می دهد. افراد مختلف از برنامه های متفاوتی به عنوان موزیک پلیر استفاده می کنند و برخی از ان ها ترجیح می دهند از برنامه ی پیش فرض گوشی استفاده نکرده و برنامه های پر امکانات دیگری را نصب کنند. این برنامه یک ابزار بسیار کاربردی در این زمینه می باشد که از فرمت های متنوع موسیقی پشتیبانی می کند و می توانید با استفاده از ان انواع اهنگ ها را پخش کنید. امکانات سفارشی سازی بسیار بالایی در این برنامه وجود خواهد داشت تا بتوانید موسیقی های خود را به خوبی مدیریت کرده و ان ها را پخش کنید.

ویژگی های برنامه GoneMAD Music Player

یک پخش کننده ی موسیقی بسیار خوب
رابط کاربری ساده و زیبا
دارای بیش از 1000 تم
دارای دو نوع رابط کاربری
پشتیبانی از انواع فرمت ها
ویرایش تگ های موسیقی
دارای اکولایزر پیشرفته
امکان تقویت صدای پخش
دارای ویدجت های متنوع با سایز های مختلف
نمایش در صفحه ی قفل
پخش به صورت مونو
برش موسیقی ها
تنظیم سرعت پخش
نمایش متن اهنگ
پشتیبانی از حالت چند پنجره
تایمر خواب
سفارشی سازی کنترل های هدست
قطع اهنگ هنگام تماس
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه GoneMAD Music Player یک ابزار بسیار کاربردی جهت پخش موسیقی می باشد که با استفاده از ان می توانید به راحتی انواع اهنگ های موجود در گوشی خود را با فرمت های مختلف پخش نمایید. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده و زیبایی می باشد و شم می توانید انبوهی از تم ها را برای زیبا تر سازی برنامه انتخاب کنید. امکان ویرایش تگ های موسیقی وجود خواهد داشت و می توانید انواع لیست های پخش را ایجاد کرده یا بارگیری کنید. برنامه متن ترانه ها را به شما نمیش می دهد و می توانید با استفاده از اکولایزر پیشرفته و اهنگ ها را تقویت نمایید.
این نوشته GoneMAD Music Player v2.2.17 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی گان مد برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *