Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects v1.1.002 دانلود بازی شرلوک هولمز تله برای شکارچی

جدیدترین نسخه بازی Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects برای اندروید
بازی Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Crisp App Studio – Hidden Object Games‏ ساخته و منتشر شده است. شرلوک هولمز یکی از محبوب ترین کاراگاه های داستان ها می باشد که توانسته پرونده های دشوار و متعدد خود را به خوبی پشت سر بگذارد. در این بازی جذاب نیز شما می توانید همراه با شرلوک هولمز وارد پرونده های جنایی جذابی شوید. شما باید پا به پای شرلوک هولمز به مکان های مختلف بروید و تمامی سرنخ ها را برای پرده برداری از راز پرونده پیدا کنید تا بتوانید در نهایت مجرم را شناسایی کرده و پرونده را حل کنید.

ویژگی های بازی Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects

یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک دو بعدی مناسب
یافتن ازاد سر نخ ها
کاوش در مکان های مختلف
حل پرونده های انگلستان و هند
سیستم نو اورانه برای یافتن اشیاء مخفی
واقعی بودن بسیاری از اشیاء عتیقه
وجود انواع پازل ها ، معما ها و مینی گیم ها
صحنه های واقع گرایانه
وجود شخصیت های مختلف
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که در ان می توانید به عنوان یک کاراگاه ماهر وارد پرونده های مختلف شوید. این بازی شما را به کاوش در مکان های مختلف دعوت می کند تا بتوانید با پیدا کردن سر نخ های مخفی شده راز پنهان را پیدا کنید. شما وارد گذر گاه های مخفی خواهید شد و می توانید به دنبال رد پا ها بگردید. پرونده هایی در انگلستان و هند در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما در طی حل ان ها می توانید با شخصیت های مختلف دیدار کنید. بازی دارای طراحی بسیار خوبی می باشد و گرافیک دو بعدی ان در کنار گیم پلی اسان و معتاد کننده می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.
این نوشته Sherlock Holmes: Trap for the Hunter. Spot objects v1.1.002 دانلود بازی شرلوک هولمز تله برای شکارچی برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *