The Dead Zone Full v1.65 دانلود بازی منطقه ی مرده

جدیدترین نسخه بازی The Dead Zone Full برای اندروید
بازی The Dead Zone Full یک بازی اکشن بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Team GZ ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما در ان وارد منطقه ی مرده خواهید شد. مدت ها است که مردم این منطقه به هیولا هایی ترسناک تبدیل شده اند و شما در این دنیای اخر الزمانی به دنبال ماموریت های خود هستید. شما کنترل شخصیت اصلی را بر عهده خواهید گرفت و باید برای پیدا کردن دوستان خود تلاش کنید. در مسیر خود از جنگل ها و گذر گاه های متنوعی عبور خواهید کرد که در هر منطقه از ان ها باید با زامبی ها و هیولا ها به مبارزه بپردازید.

ویژگی های بازی The Dead Zone Full

یک بازی اکشن بسیار جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک سه بعدی مناسب
مبارزه با زامبی ها
استفاده از سلاح های مختلف
داستان مناسب
روایت گری صوتی داستان
چالش های هیجان انگیز
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی The Dead Zone Full یک بازی اکشن بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان وارد منطقه ی مرده خواهید شد. هدف شما از این ماجراجویی پیدا کردن دوستان خود خواهد بود و باید مسیر خود را به خوبی ادامه دهید. در هر منطقه با زامبی ها رو یا رو خواهید شد که باید از سلاح های مختلف استفاده کرده و همه را از بین ببرید. در مسیر خود با چالش های مختلفی نیز رو به رو می شوید که باید برای گذر از ان ها به خوبی مسیر را طی کنید. بازی دارای گرافیک سه بعدی مناسبی می باشد و می توانید با انجام ان به خوبی خود را سرگرم کنید. زامبی های ترسناک را نیز در مسیر خود مشاهده خواهید کرد و باید به خوبی همه را از بین ببرید.
این نوشته The Dead Zone Full v1.65 دانلود بازی منطقه ی مرده برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *