the Weather+ v2.13.2 دانلود برنامه هواشناسی پلاس

جدیدترین نسخه برنامه the Weather+
برنامه the Weather+ یک ابزار هواشناسی بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید پیش بینی وضعیت اب و هوا را مشاهده کنید. برنامه های مختلفی برای نمایش پیش بینی وضعیت اب و هوا وجود دارند که هر کدام از ان ها دارای ویژگی های خاصی هستند. این برنامه هم یکی از همین برنامه ها می باشد که با ظاهری بسیار ساده و طراحی سبک می تواند اطلاعات هواشناسی را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی هر موقعیتی از جهان را انتخاب کرده و اطلاعات هواشناسی متنوع ان را مشاهده کنید و از ویدجت های زیبا و کارامد برنامه نیز در صفحه ی اصلی خود استفاده نمایید.

ویژگی های برنامه the Weather+

یک ابزار کاربردی
نمایش پیش بینی وضعیت اب و هوا
دارای ویدجت های زیبا و کارآمد
نمایش دما ، جهت و سرعت وزش باد
رابط کاربری ساده و اسان
نمایش پیش بینی ساعتی
اضافه کردن مکان ها به لیست علاقه مندی
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه the Weather+ یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی پیش بینی وضعیت اب و هوا را مشاهده کنید. این برنامه بسیار ساده و سبک طراحی شده است و شما می توانید به سادگی پیش بینی وضعیت اب و هوا را در ان مشاهده کنید. پیش بینی به صورت ساعتی برای شما به نمایش در خواهد امد و می توانید اطلاعات مختلفی را در ان مشاهده کنید. برنامه ویدجت های بسیار زیبا و کارامدی را نیز به شما ارائه می کند که وضعیت لحظه ای اب و هوا را به همراه ساعت برای شما به نمایش می گذارند و می توانید با قرار دادن ان ها در صفحه زمینه به خوبی اطلاعات را مشاهده کنید و لذت ببرید.
این نوشته the Weather+ v2.13.2 دانلود برنامه هواشناسی پلاس برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *