WiFi Connection Manager v1.6.5.11 دانلود برنامه مدیریت اتصالات وای فای

جدیدترین نسخه برنامه WiFi Connection Manager
برنامه WiFi Connection Manager یک ابزار بسیار کاربردی است که به شما امکان مدیریت اتصالات وای فای را می دهد. یکی از راه های اتصال به اینترنت استفاده از شبکه های وای فای می باشد که بسیاری از کاربران از این مودم ها در منزل خود استفاده می کنند. اما گاهی اوقات مشکلاتی در زمینه ی استفاده از ان ها پیش می اید که باید برای حل ان ها اقدام کنید. این برنامه به شما امکان ان را می دهد تا بتوانید به راحتی تمامی شبکه های وای فای دور و اطراف خود را شناسایی کنید. شما می توانید با استفاده از این برنامه مشکلات وای فای خود را بر طرف کرده و به سرعت به شبکه ی دلخواه خود متصل شوید.

ویژگی های برنامه WiFi Connection Manager

یک ابزار بسیار کاربردی
رابط کاربری ساده و اسان
نمایش شبکه های وای فای
نمایش رمز عبور ذخیره شده ( نیازمند روت)
رفع مشکلات وای فای
اتصال سریع
پشتیبانی از ای پی استاتیک
تغییر بین شبکه های موجود
اضافه کردن شبکه های مخفی
پشتیبان گیری از شبکه های ذخیره شده
پشتیبانی از Wi-Fi Hotspot
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه WiFi Connection Manager یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به مدیریت اتصالات وای فای خود کنید. شما می توانید به صورت شبکه های اطراف را پیدا کرده و به شبکه ی مورد نظر خود متصل شوید. همچنین می توانید میان شبکه ها سوییچ کرده و به شبکه ی دیگری متصل گردید. امکان پشتیبان گیری از شبکه های ذخیره شده در گوشی را نیز خواهید داشت و می توانید مجددا ان ها را بازگردانی کنید. برنامه رابط کاربری بسیار ساده و اسانی نیز دارد و به شما امکان رفع مشکلات جزئی شبکه ی وای فای را نیز میدهد.
این نوشته WiFi Connection Manager v1.6.5.11 دانلود برنامه مدیریت اتصالات وای فای برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *