All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools v2.2.6 دانلود برنامه نمایش و ابزارهای پی دی اف

جدیدترین نسخه برنامه All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools
برنامه All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools یک ابزار بسیار کاربردی است که به شما امکان نمایش و ویرایش فایل های پی دی اف را می دهد. فایل های پی دی اف یکی از پر کاربرد ترین فایل ها برای اسناد می باشند و کاربران معمولا از ان ها بر روی گوشی خود استفاده می کنند. اما یکی از مشکلات این فایل ها عدم امکان ویرایش اسان و سریع می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی هر فایل پی دی افی را در گوشی خود باز کرده و مشاهده کنید. همچنین درون این برنامه ابزار های متنوعی برای ویرایش این فایل ها در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید به راحتی این فایل ها را ترکیب کرده یا برش دهید و ان ها را به فرمت های تصویری تبدیل نمایید.

ویژگی های برنامه All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools

یک ابزار کاربردی
رابط کاربری ساده و اسان
امکان نمایش انواع فایل های پی دی اف
نمایش تمامی فایل ها در یک لیست
ویرایش اطلاعات متای فایل های پی دی اف
تبدیل تصاویر به پی دی اف و بالعکس
ترکیب دو فایل پی دی اف
جدا سازی بخش هایی از فایل
فشرده سازی فایل های پی دی اف
مرتب سازی صفحات
جلوگیری از خاموش شده صفحه هنگام مطالعه
دارای حالت شب
نمایش اخرین صفحه مطالعه شده
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به مشاهده ی فایل های پی دی اف بر روی گوشی خود کنید. در هنگام مطالعه ی فایل ها صفحه نمایش خاموش نخواهد شد و هر بار شما به اخرین صفحه ای که مطالعه کرده اید باز خواهید گشت. شما می توانید فایل های پی دی اف را به تصاویر تبدیل کرده و یا از تصاویر فایل پی دی اف بسازید. امکان ترکیب کردن دو فایل را خواهید داشت و می توانید یک فایل را به دو بخش تقسیم کنید. همچنین می توانید صفحات یک فایل را مرتب سازی کرده و ان را فشرده کنید.
این نوشته All PDF Reader – PDF Converter & PDF Tools v2.2.6 دانلود برنامه نمایش و ابزارهای پی دی اف برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *