Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images v2.5.2 دانلود برنامه گالری نمایش تصاویر و فیلم ها

جدیدترین نسخه برنامه Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images
برنامه Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images یک برنامه گالری بسیار زیبا و کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به خوبی فیلم ها و تصاویر روی گوشی خود را مدیریت کنید. برنامه های گالری جزو پر طرفدار ترین برنامه ها هستند و کاربران می توانند با استفاده از این برنامه ها به راحتی تمامی فایل های چند رسانه ای تصویری مانند فیلم ها و عکس ها را مشاهده کنند. اما گالری های پیش فرض معمولا نمی توانند پاسخگوی نیاز باشند و کاربران برنامه های دیگر را نیز نصب می کنند. این برنامه یک گالری زیبا است که با استفاده از ان می توانید تمامی فیلم ها و تصاویر گوشی خود را مشاهده کرده و ان ها را مدیریت کنید.

ویژگی های برنامه Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images

یک ابزار بسیار جذاب
نمایش فیلم ها و تصاویر
پشتیبانی از اکثر فرمت های فیلم ها و تصاویر
امکان ویرایش تصاویر
امکان ویرایش فیلم ها
برش دادن و فشرده سازی فیلم ها
فشرده سازی تصاویر
مدیریت فایل ها بر اساس زمان
امتیاز دهی به فیلم ها و عکس ها
افزودن به لیست مورد علاقه
نمایش اسلاید وار فایل ها
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به مدیریت فیلم ها و تصاویر خود کنید. شما می توانید تمامی فیلم ها و تصاویر گوشی خود را در برنامه مشاهده کرده و ان ها را بر اساس زمان مرتب سازی نمایید. امکان ویرایش تصاویر وجود خواهد داشت و می توانید به خوبی ان ها را ادیت کنید. همچنین می توانید فیلم ها و تصاویر را فشرده سازی کرده و حافظه ی خود را ازاد کنید.امکان امتیاز دادن به فیلم ها و عکس ها را نیز خواهید داشت و می توانید ان ها را به لیست مورد علاقه اضافه کرده و به صورت اسلاید وار مشاهده کنید.
این نوشته Gallery-Photo Viewer, Photo Folder, Albums, Images v2.5.2 دانلود برنامه گالری نمایش تصاویر و فیلم ها برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *