Pen to Print – Convert handwriting to text v1.18.0 دانلود برنامه تبدیل دست نوشته به متن تایپ شده

جدیدترین نسخه برنامه Pen to Print – Convert handwriting to text
برنامه Pen to Print – Convert handwriting to text یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید دست خط خود را به متن تبدیل کنید. تایپ کردن متن ها یکی از وقت گیر ترین کار ها می باشد و بسیاری از کاربران از سرعت بالایی در این زمینه برخوردار نمی باشند. اما ابزار هایی برای کمک به کاربران وجود دارد تا با استفاده از ان ها بتوانند خود را از تایپ هر کلمه ای بی نیاز کنند. این برنامه یکی از این ابزار ها می باشد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی از برگه ی نوشته های خود عکس گرفته و ان ها را به متن تایپ شده و قابل استفاده در شبکه های اجتماعی تبدیل نمایید.

ویژگی های برنامه Pen to Print – Convert handwriting to text

یک ابزار کاربردی
رابط کاربری ساده
تبدیل دست نوشته به متن
اشتراک گذاری متون در شبکه های اجتماعی و دیگر برنامه ها
تبدیل سریع
نیاز به تصاویر با کیفیت برای تبدیل بهتر
تشخیص دست خط انگلیسی
امکان اسکن توسط خود برنامه
نمایش هر خط بعد از تبدیل
و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Pen to Print – Convert handwriting to text یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید متن های دست نوشته ی خود را به صورت متن تایپ شده در بیاورید. بدین صورت که با استفاده از این برنامه از برگه ای که در ان متن خود را نوشته اید تصویری تهیه می کند. البته فرایند تبدیل به کیفیت عکس گرفته شده توسط شما نیز بستگی خواهد داشت. سپس برنامه متن های درون ان را تشخیص داده و هر خط را برای شما نمایش می دهد. شما می توانید بعد از چک کردن نواقص را اصلاح کرده و متن خود را به صورت کامل در اختیار بگیرید.
این نوشته Pen to Print – Convert handwriting to text v1.18.0 دانلود برنامه تبدیل دست نوشته به متن تایپ شده برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *