MazM: Jekyll and Hyde v2.3.12 دانلود بازی فوق العاده داستانی جکیل و هید

جدیدترین نسخه بازی MazM: Jekyll and Hyde برای اندروید
دنبال کردن یک داستان جذاب و ماجراجویانه
بازی MazM: Jekyll and Hyde یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی MazM‏ ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب جزو دسته ای هیجان انگیز از بازی های اندرویدی می باشد که داستان های کتاب های محبوب را به تصویر می کشند. شما در این بازی جذاب یکی از کتاب های معروف نویسنده ای به نام رابرت لوئیس استیونسون را دنبال خواهید کرد و باید قدم به قدم با داستان ان پیش بروید. این بازی قرن نوزدهم در لندن را برای شما به تصویر می کشد و شما باید به عنوان یکی از شخصیت های بازی وارد داستان شده و ماجراجویی را با جمع اوری سر نخ ها ادامه دهید تا بتوانید راز های مهمی را کشف کنید.

ویژگی های بازی MazM: Jekyll and Hyde

یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک دو بعدی بسیار خوب
بر اساس داستان رابرت لوئیس استیونسون
پیش روی قدم به قدم با داستان
وجود شخصیت های مختلف
داستان جذاب
جمع اوری سر نخ ها
کشف راز ها
گفتگو های جذاب میان شخصیت ها
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی MazM: Jekyll and Hyde یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان می توانید یکی از داستان های جذاب را دنبال کنید. بازی داستان یکی زا کتاب های داستانی را برای شما به تصویر کشیده است و شما می توانید حال و هوای ان را به صورت کامل درک کنید. شما باید کنترل شخصیت خود را بر عهده گرفته و وارد استان شوید. شاهد گفتگو های جذابی میان شخصیت ها خواهید بود و می توانید به جمع اوری سر نخ ها مشغول شوید.
شما باید نهایت تلاش خود را به کار ببرید تا در دل داستان غرق شده و بتوانید راز های مختلف را کشف کنید. بدین صورت با جمع اوری سر نخ ها می توانید نتیجه گیری های خوبی را انجام داده و شخصیت های مختلف را بشناسید. دنبال کردن داستان بازی می تواند برای افراد مختلف بسیار جذاب باشد و با وجود گیم پلی بسیار عالی انجام این بازی می تواند سرگرم کننده نیز باشد.
این نوشته MazM: Jekyll and Hyde v2.3.12 دانلود بازی فوق العاده داستانی جکیل و هید برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *