Bus Stunt 3D v1.0 دانلود بازی نمایش حرکات با اتوبوس

جدیدترین نسخه بازی Bus Stunt 3D برای اندروید
بازی Bus Stunt 3D یک بازی مسابقه ای بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی RG Games‏ ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما می توانید در ان به انجام حرکات دیوانه وار با اتوبوس خود بپردازید. وارد مسابقه ی مرگ خواهید شد و باید درون مسیر مسابقه ی دایره ای شکل به سرعت حرکت کنید. شما باید سرعت خود را زیاد کنید تا بتوانید تعادل اتوبوس را حفظ کرده و به دور مسیر بچرخید. بدین صورت می توانید در مراحل مختلف و متنوع بازی حرکات نمایشی بسیار جذابی را به اتوبوس خود به نمایش گذاشته و به سرعت حرکت کنید و ان را به راحتی کنترل نمایید.

ویژگی های بازی Bus Stunt 3D

یک بازی مسابقه ای جذاب
دارای بیش از 20 مرحله
گیم پلی اسان
گرافیک سه بعدی مناسب
طراحی خوب
شبیه سازی دقیق
حفظ تعادل ماشین
ماموریت های هیجان انگیز
ورود به دایره ی مرگ
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Bus Stunt 3D یک بازی مسابقه ای بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان وارد دایره ی مرگ شده و باید در ان اتوبوس خود را کنترل کنید. شما ابتدا با سرعت پایین حرکت خود را اغاز می کنید و در ارتفاع پایین حرکت می کنید. اما رفته رفته با بالا بردن سرعت خود باید در این دایره بالا تر رفته و چرخش خود را ادامه دهید. سرعت مهم ترین دلیل برای حفظ تعادل شما می باشد و شما باید همیشه ان را در بالا ترین حد نگه دارید. بدین صورت می توانید ماموریت های هیجان انگیز بازی را در مراحل مختلف انجام داده و از ان لذت ببرید. بازی دارای گیم پلی اسان و گرافیک سه بعدی می باشد و حرکت با اتوبوس به خوبی شبیه سازی شده است.
این نوشته Bus Stunt 3D v1.0 دانلود بازی نمایش حرکات با اتوبوس برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *