Cooking Joy 2 v1.0.6 دانلود بازی لذت آشپزی2

جدیدترین نسخه بازی Cooking Joy 2 برای اندروید
بازی Cooking Joy 2 یک بازی شبیه سازی اندرویدی است که توسط استودیو بازی سازی Top Girl Games‏ ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما در ان می توانید لذت اشپزی را درک کنید. شما به عنوان یک سر اشپز زبر دست به بازی خواهید پرداخت و باید بهترین غذا ها را به مشتریان تحویل دهید. لیست بلند و بالایی از غذا ها را در اختیار دارید و هر کدام از مشتریان شما یکی از غذا ها را که به مواد غذایی متنوع پخته می شوند انتخاب می کنند. شما باید بهترین غذا ها را به ان ها تحویل دهید و تمامی مشتریان را از جمله کودکان تا بزرگان را راضی نگه داشته و کار خود را ارتقا دهید.

ویژگی های بازی Cooking Joy 2

یک بازی شبیه سازی جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک دو بعدی مناسب
ارتقای لوازم و وسایل
پخت انواع غذا ها
وجود مشتریان مختلف
استفاده از مواد اولیه ی مختلف
فرستادن محصولات و سفارشات ویژه
چالش های جذاب
باز کردن رستوران های جدید
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Cooking Joy 2 یک بازی شبیه سازی اندرویدی است که با نصب و اجرای ان وارد دنیای اشپزی خواهید شد. شما می توانید از انواع مواد اولیه استفاده کرده و بهترین غذا ها را برای مشتریان خود اماده کنید. سفارش های ویژه ای را نیز دریافت خواهید کرد و می توانید بعد از اماده سازی ان ها را برای مشتریان ارسال کنید. با انجام بازی می توانید لوازم و تجهیزات خود را ارتقا داده و برای اشپزی بهتر اماده شوید. بدین صورت می توانید رستوران های جدیدی را نیز باز کنید و و در ان ها به اشپزی بپردازید. بازی دارای طراحی مناسبی بوده و گیم پلی اسان و سرگرم کننده ای را به شما ارائه می کند.
این نوشته Cooking Joy 2 v1.0.6 دانلود بازی لذت آشپزی2 برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *