Normal Adventure v3.4.1 دانلود بازی ماجراجویی معمولی

جدیدترین نسخه بازی Normal Adventure برای اندروید
بازی Normal Adventure یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Chuang Xie ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما در ان وارد یک ماجراجویی کاملا نرمال خواهید شد. بازی های مختلف اندرویدی دارای طراحی های متنوعی می باشند و شما نیز در این بازی با یک طراحی متفاوت رو به رو خواهید بود. شما به یک ماجراجویی کاملا طبیعی خواهید رفت و باید مسیر طول و درازی را طی کنید. در مسیر خود با دشمنانی نیز رو به رو می شوید و باید از پس ان ها نیز بر بیایید و از موانع مختلف پیش روی خود عبور کنید تا بتوانید به سرعت به انتهای مسیر برسید.

ویژگی های بازی Normal Adventure

یک بازی ماجراجویی جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک مناسب
استفاده از رنگ سیاه و سفید
مراحل مختلف
رویارویی با دشمنان
عبور از موانع مختلف
دارای مراحل پرواز از موانع
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Normal Adventure یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان می توانید وارد دنیایی طبیعی شوید. اگر این بازی برای شما کمی غیر نرمال به نظر برسد پس باید به خوبی ان را ادامه دهید. بازی دارای طراحی متفاوتی می باشد و از رنگ های متنوع در ان استفاده نشده است. تنها چیزی که در بازی خواهید دید رنگ های سیاه و سفید هستند و بخش های بیشتری از بازی را رنگ سفید تشکیل داده است. مراحل مختلفی درون بازی وجود دارند که شما باید به خوبی ان ها را طی کنید و از موانع مختلف عبور کنید. بدین صورت می توانید ماجراجویی خود را ادامه داده و به اتنها برسانید.
این نوشته Normal Adventure v3.4.1 دانلود بازی ماجراجویی معمولی برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *