Soccer Star 2019 World Legend v4.2.4 دانلود بازی ستاره فوتبال

جدیدترین نسخه بازی Soccer Star 2019 World Legend برای اندروید
رقابت های جذاب و داغ فوتبالی
بازی Soccer Star 2019 World Legend یک بازی ورزشی بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Genera Games که تا کنون بازی های جذاب دیگری را نیز از ان دیده این ساخته و منتشر شده است. این نسخه از بازی ورزن سال 2019 می باشد و شما می توانید در ان وارد رقابت های داغ و جذاب فوتبالی شوید. همه چیز داخل مستطیل سبز اتفاق می افتاد و شما باید به بهترین شکل کار خود را در ان انجام دهید. می توانید با تیم مورد علاقه ی خود همراه شده و بازیکنان را به خوبی اموزش دهید تا بتوانید در رقابت های جذاب و داغ فوتبالی به بهترین شکل ظاهر شده و تیم حریف را شکست دهید.

ویژگی های بازی Soccer Star 2019 World Legend

یک بازی ورزشی جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک سه بعدی بسیار خوب
انتخاب تیم های ملی جهان
وجود بازیکنان مختلف
ارتقای مهارت های بازیکنان
مسابقات انلاین در مقابل بازیکنان دیگر
استادیوم های مختلف برای بازی
تورنومنت ها و لیگ های متنوع
استفاده از ضربه های مختلف
مسابقات داغ و هیجان انگیز
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Soccer Star 2019 World Legend یک بازی ورزشی بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان وارد رقابت های داغ و جذاب فوتبالی خواهید شد. شما می توانید هر کدام از تیم های ملی را انتخاب کرده و وارد رقابت شوید. باید همراه بازیکنان خود باشید و انان را به بهترین شکل اموزش داده و مهارت های ان ها را ارتقا دهید. بدین شکل می توانید وارد لیگ ها و مسابقات جذابی شده و در مقابل تیم های حریف به مسابقه بپردازید. امکان مسابقه ی انلاین با دیگر تیم ها نیز وجود خواهد داشت و می توانید با بازیکنان دیگر وارد رقابت شوید. بدین صورت باید سعی خود با بالا بردن امتیاز خود رتبه ی بهتری را در جدول رده بندی بدست بیاورید.
بازی دارای گرافیک بسیار مناسبی می باشد و زمین بازی و استادیوم به خوبی طراحی شده است. همچنین بازیکنان تیم ها نیز از طراحی خوبی برخوردار می باشند و شما می توانید با استفاده از گیم پلی اسان بازی به خوبی در رقابت ها شرکت کنید.
این نوشته Soccer Star 2019 World Legend v4.2.4 دانلود بازی ستاره فوتبال برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *