Truck Racing 2018 v2.5 دانلود بازی مسابقه کامیون ها

جدیدترین نسخه بازی Truck Racing 2018 برای اندروید
بازی Truck Racing 2018 یک بازی شبیه سازی جذاب اندرویدی است که توسط استودیو بازی سازی Million games‏ که تا کنون بازی های جذاب دیگری را نیز از ان دیده ایم ساخته و منتشر شده است. انواع بازی های مسابقه ای برای اندروید وجود دارد که در ان ها می توانید وارد رقابت های هیجان انگیز شوید. اما در این بازی شما وارد مسابقات کامیون ها خواهید شد. انواع کامیون ها برای شما قابل انتخاب خواهند بود و شما می توانید رقابت های جذابی را با کنترل ان ها تجربه کنید. بازی دارای حالت های متنوعی برای مسابقه می باشد و تنها کافیست با کامیون خود وارد مسیر مسابقه شده و برای پیروزی در مقابل رقیبان تلاش کنید.

ویژگی های بازی Truck Racing 2018

یک بازی شبیه سازی جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک سه بعدی مناسب
حالت های متنوع برای بازی
انتخاب دنده ی ماشین
شبیه سازی واقع گرایانه
مسیر های مسابقه ای جذاب
مسابقات نا محدود
نمایش از زوایای متنوع
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Truck Racing 2018 یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان می توانید وارد رقابت های کامیون سواری شوید. شما با انتخاب کامیون خود وارد مسابقه شده و می توانید را رقیبان رقابت کنید. حالت های مختلفی برای بازی وجود خواهد داشت. بدین صورت که باید از حریفان جلو زده و به عنوان اولین نفر به خط پایان برسید. یا این که باید در زمان مشخص شده خود را به محل چکپوینت برسانید تا بتوانید بازی را ادامه دهید.همچنین حالت دیگری نیز وجود دارد که شما باید در ان در طول مسیر سرعت خود را بالا نگه دارید تا بتوانید بیشترین میانگین سرعت را برای پیروزی ثبت کنید.بازی دارای گرافیک سه بعدی بوده و می توانید مسابقات را از زوایای مختلف انجام دهید.
این نوشته Truck Racing 2018 v2.5 دانلود بازی مسابقه کامیون ها برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *