Zombidle v1.0.293 دانلود بازی کلیکی جذاب زامبی

جدیدترین نسخه بازی Zombidle برای اندروید
بازی Zombidle یک بازی استراتژیک بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Berzerk Studio‏ ساخته و منتشر شده است. همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما در ان وارد دنیای زامبی ها خواهید شد. اما در این بازی به گونه ای متفاوت عمل خواهید کرد و مثل همیشه طررف انسان های خوب نیستید. بلکه در این بازی شما سر دسته ی زامبی ها و هیولاههای شیطانی هستید و باید ان ها را کنترل کنید. شما در سراسر جهان به گشت و گذار می پردازید و باید تمامی خانه ها و مردم را نابود کنید. بدین صورت که با رسیدن به یک دهکده و خانه ها باید به سرعت نیرو های شیطانی خود را ارسال کنید تا تمامی خانه ها را از بین ببرید.

ویژگی های بازی Zombidle

یک بازی استراتژیک بسیار جذاب
طراحی خوب
گیم پلی اسان
گرافیک دو بعدی مناسب
استفاده از انواع نیرو های شیطانی
استفاده از جادو ها
گشت و گذار در سر زمین های مختلف
ساخت جهنم به همراه هیولا ها
مراحل مختلف و متعدد
ارتقای هیولا ها و زامبی ها
غارت کردن شهر های مختلف
و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Zombidle یک بازی استراتژیک بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان می توانید وارد دنیای زامبی ها شوید. شما باید در بخش های مختلف سر زمین به گشت و گذار بپردازید و خانه ها را خراب کرده و به اتش بکشید. برای این کار می توانید از هیولا ها و نیرو های شیطانی مختلف استفاده کرده و از جادو ها نیز بهره ببرید. همچنین می توانید بک جهنم بزرگ به همراه ساکنین ان یعنی هیولا های شیطانی بسازید و ان را گسترش دهید. بازی دارای گیم پلی بسیار اسانی می باشد و شما باید در ان تنها به انتخاب نیرو ها پرداخته و ان ها را ارتقا دهید.
این نوشته Zombidle v1.0.293 دانلود بازی کلیکی جذاب زامبی برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *