صحبت های جیمز گان درباره قسمت جدید مجموعه جوخه انتحار

صحبت های جیمز گان درباره قسمت جدید مجموعه جوخه انتحار

طبق گفته‌های وی، این فیلم ناگهان شروع به جریان گرفتن کرد.

با وجود اینکه جیمز گان، کارگردان قسمت اول و دوم مجموعه «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy) توانست پس از اتفاقات و حواشی اخیرش کارگردانی قسمت سوم این مجموعه را باری دیگر به دست بگیرد اما بسیار برای فیلم «جوخه انتحار» (The Suicide Squad) هیجان زده است. طی مصاحبه‌ای با وبسایت ددلاین، وی درباره این فیلم گفت: “دنباله فیلم «جوخه انتحار»، فقط به طوری ناگهانی در من جریان گرفت. فکر نمی‌کنم از زمان فیلم «طلوع مردگان» به این اندازه از نوشتن فیلمنامه یک فیلم لذت برده باشم. کل این فیلم برای من به این شکل است.” با وجود اینکه بازیگران زیادی به قسمت جدید این مجموعه بازمی‌گردند اما «جوخه انتحار» گان اثری جدید و ریبوتی متفاوت از این مجموعه خواهد بود. جای کورتی برای بازی در نقش کاپیتان بومرنگ، ویولا دیویس برای بازی در نقش آماندا والر، ادریس آلبا در نقشی جدید، دیوید دستمالچیان در نقش پولکا دات و دنیلا ملچیور در نقش شکارچی موش از جمله بازیگرانی هستند که به این فیلم بازمی‌گردند. طبق شایعات منتشر شده مارگو رابی نیز به احتمال زیاد باری دیگر نقش شخصیت هارلی کویین را در این فیلم ایفا می‌کند اما هنوز این خبر تایید نشده است. طی اخبار گذشته نیز اعلام کردیم که کشتی‌گیر سابق و ستاره هالیوودی جان سینا نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. گان درباره قسمت سوم فیلم «نگهبانان کهکشان» نیز اعلام کرد که بیشتر برای به پایان رساندن داستان شخصیت راکت با صداپیشگی بردلی کوپر هیجان‌زده است.

وی در اینباره گفت: “ناراحت‌کننده‌ترین چیز هنگام ترک این مجموعه، ترک کردن راکت بود؛ رابطه عجیب و نزدیکی که من با این شخصیت دارم. راکت من هستم، واقعا می‌گویم، شاید یه مقدار نارسیستی به نظر برسد. گروت مثل سگ خانگی من است و من به شکلی متفاوت عاشق این شخصیت هستم. من به راکت متصلم و با وی احساس همدردی می‌کنم و احساس می‌کنم که این داستان هنوز به پایان نرسیده است. راکت پیچ و قوس‌های خود را با قسمت اول «نگهبانان کهکشان» آغاز کرد که در قسمت دوم، «جنگ بی‌نهایت» و «پایان بازی» نیز ادامه یافت و می‌خواهم این قوس را در قسمت سوم «نگهبانان کهکشان» به پایان برسانم. نه تنها توانایی به‌پایان رساندن این فیلم بلکه استفاده دوباره از فیلمنامه‌ام برای به اتمام رساندن این داستان به من آرامش داد.” به طور کلی گان نسبت به فرصت‌هایی که با وجود اتفاقات اخیرش به وی داده شده سپاسگزار بود و گفت که از اشتباهاتش درس گرفته است. قسمت جدید مجموعه «جوخه انتحار» در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) به روی پرده سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته صحبت های جیمز گان درباره قسمت جدید مجموعه جوخه انتحار اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *