Your Calendar Widget Pro v1.35.2 دانلود برنامه ویجت تقویم

نرم افزار کاربردی و جالب ویجت تقویم شما Your Calendar Widget

Your Calendar Widget یک برنامه کاربردی و مفید یا ویجت ساده تقویم است که توسط شرکت Manuel Shenavai برای اسمارت فون های اندرودی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه مفید می‌توانید کارهای روزانه، قرارهای ملاقات و سایر امور روزانه خود را در ان ثبت کنید و یک نمای کلی روزانه، هفتگی و ماهانه را در تقویم خود داشته باشید و هیچ کار یا ملاقاتی را از یاد نبرید. یکی از ویژگی‌های این برنامه، طراحی زیبای ان است. به گونه ای که برنامه‌های روزانه شما رابر روی صفحه به همراه جزئیات دقیق و تقویم نمایش میدهد.

Your Calendar Widget

ویژگی ها:

  • امکان ایجاد رویداد های جدید بدون محدودیت
  • سفارشی سازی تمامی عناصر
  • امکان دسترسی سریع به برنامه در نوار اعلان
  • دارای طراحی زیبا و چند کاره بودن
  • رابط کاربری شیک و کاربر پسند

در Your Calendar Widget با کلیک کردن بر روی تاریخ یا رویداد در ویجت تقویم، به برنامه تقویم یا رویداد خاص خود دسترسی پیدا کنید. تنظیمات ویجت را می توان با کلیک کردن بر روی ایکون ترجیحات در ویجت باز کرد و از طریق نماد و +، رویدادهای جدید را ایجاد کنید. در این نرم افزار زیبا تقریبا هر عنصری را می توانید سفارشی سازی کنید و به انها در نوار اعلان ها دسترسی سریع داشته باشید. این برنامه مفید به علت همه کاره بودنش در مارکت اندروید بسیار محبوب و با ارزش شناخته میشود.

این نوشته Your Calendar Widget Pro v1.35.2 دانلود برنامه ویجت تقویم برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *