دانلود Tuner Radio Pro – Free MP3 Video Podcasts Streamer 2.4.5 – اپلیکیشن استریم رایگان موزیک، پادکست و ویدئو مخصوص اندروید + مود

قبل از این که دستگاه های ضبط و پخش خانگی اختراع شده و در اختیار مردم قرار گیرند، رادیو تنها راه شنیدن موسیقی دلخواه بود. رادیو ها هم معمولا بیشتر از تمام برنامه های دیگر آنتن خود را به پخش موسیقی اختصاص می داند. بعد از اختراع دستگاه پخش و همگانی شدن آن هم هنوز دسترسی به موزیک مورد علاقه کار آسانی نبود و مستلزم صرف هزینه های فراوان بود. اما با گسترش اینترنت و دستگاه های هوشمند، اوضاع دیگر مانند سابق نیست و دسترسی به هر چیزی بسیار آسان شده است. اگر از دوست داران موسیقی،‌ پادکست وموزیک ویدئو هستید و می خواهید به همین این ها تنها با یک اپلیکیشن دسترسی داشته باشید، برنامه ای که امروز معرفی می‌ کنیم را از دست ندهید. Tuner Radio Pro – Free MP3 Video Podcasts Streamer عنوان یک اپلیکیشن برای استریم موزیک، پادکست و ویدئو به صورت کاملا رایگان در اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Music Radio Official مخصوص دستگاه های اندرویدی توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می‌ توانید به جدید ترین آهنگ های روز و آهنگ های قدیمی تر به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. همچنین با این برنامه می توانید به پادکست های مورد علاقه خود نیز گوش دهید و همه این ویژگی ها را تنها در یک اپلیکیشن در اختیار داشته باشید. این اپلیکیشن گنجینه ی عظیمی از انواع موسیقی و پادکست در دسته بندی ها و ژانر های متنوع است. اگر طرفدار پادکست و موسیقی هستید این برنامه را حتما باید نصب کنید.

نوشته دانلود Tuner Radio Pro – Free MP3 Video Podcasts Streamer 2.4.5 – اپلیکیشن استریم رایگان موزیک، پادکست و ویدئو مخصوص اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *